» 
 

Zerrin Özer sosyal medya üzerinde eleştiri yağmuruna tutuldu

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafında özel filtre uygulamalarını çok abartınca sosyal medyanın diline düştü. Özer, hayranlarına açıklama yaptı.

Fotoğraf filtreleme programı Zerrin Özer’in başını sosyal medyada ağrıttı. Geçtiğimiz Haziran ayında Murat Akıncı ile evlenen ve 36 saat sonra boşanma kararı alan Özer, geçirdiği zor günlerin ardından hayata geri döndü. Ünlü şarkıcı Zerrin Özer sosyal medya hesabı üzerinden özel filtre kullanılarak çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ancak hayranları Özer’i eleştiri yağmuruna tuttu.

“Özür dilerim”

Fotoğraf filtreleme programını çok abartılı kullandığı için eleştirilen Özer, bir sonraki paylaşımıyla duruma açıklık getirdi. Hayranlarından özür dileyerek programı kullanmak konusundaki hatasını ifade eden Özer, “Dikkat, dikkat! Bundan önceki resmen bayılmışsınız... Yani benim canlarım şaşırmış, nefret etmişsiniz. Ben de anlamadım, bu nasıl bir resim? 'Zerrin nerede?' dedim.

Zerrin Özer

Öleyim size, haklısınız tabi. Tabii ki ben ne anlarım photoshoptan? Bana kızmışsınız. O ışık ne? Uzaydan gelmişim gibi... Vah, vah özür dilerim. Ne bileyim ışık ve çizgiler kapansın diye... Ben işte anca böyle yaparım. Oysa ne güzel güzelleştiriciler varmış. Kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım. Sizi çok seviyorum.” notunu paylaştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *