» 
 

Ziraat Bankası emeklilere promosyon ödeme sürecini 20 Şubat'ta başlattı

Fiili olarak 20 Şubat itibariyle emeklilere promosyon ödemelerini başlatan Ziraat Bankası, emekli maaş promosyon ödeme sürecini ilk başlatan banka oldu.

Emekli müşterilerine promosyon ödeme takvimini duyuran Ziraat Bankası, hem SGK ile ilk anlaşma imzalayan hem de fiili olarak da ödeme sürecini başlatan ilk banka oldu. Bankadan yapılan açıklamada, sistemsel altyapı çalışmalarının ve süreçlerin hızlı bir şekilde hazırlandığı belirtilirken, 20 Şubat itibariyle de emekli maaş promosyon ödemelerini fiili olarak başlattıkları duyuruldu. Açıklamada ayrıca emekli Ziraat Bankası müşterilerinin sadece şubelere değil aynı zamanda internet şubesi ve çağrı merkezi aracılığıyla da detaylı bilgi alabilecekleri ve buralardan taahhütname verme imkanı da olduğu belirtildi. 400 binden fazla müşteriye bugüne kadar promosyon ödemesi yaptıklarını bildiren Ziraat Bankası, işlemlerini yapan emekli müşterilerine promosyonların SGK ile yapılan anlaşma çerçevesinde belirlenen takvime göre yapılacağı da ayrıca bildirildi.

Bankanın şubelerinde oluşabilecek yoğunluk ve buna bağlı zaman kaybını önlemek için takvime bağlı olarak hareket edilmesini belirten Ziraat Bankası açıklamasında, 1.800'den fazla şubesi, 7 binin üzerinde alanında uzman portföy yöneticisi, 7 bin ATM ağı, internet şubesi, çağrı merkezi ve mobil bankacılık uygulaması ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıkları ifade edildi. Emekli promosyon ödeme tarihleri ise TC kimlik numarasının son hanesine göre belirlenecek. TC kimlik numarasında son rakamı 0 ve 2 olanlar Mart ayından itibaren, 4 ve 6 ile olanlar Nisan ayından itibaren, 8 olanlar ise Mayıs ayından itibaren promosyon ödemesi alabilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *