» 
»
 

Zonguldak Ereğli'de denizde kadın cesedi bulundu

Zonguldak'da evinden ayrılan ve aranan 50 yaşındaki Zeynep Onat'ın cesedi denizde bulundu. Talihsiz kadının pskolojik problemleri olduğundan dolayı intihar etmiş olabileceği söyleniyor.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde evli ve iki çocuklu Zeynep Onat, ailesinin sabah uyanmasının ardından evdeki yokluğu fark edildi. Aranmaya başlayanan ve pskolojik rahatsızlıklardan dolayı kendisine bişey yapacağı endişesiyle aile deniz kenarına gitti. Saatler sonra talihsiz kadının cesedi Bozhane mevkiinde denizde bulundu. Olay yerinde aile sinir krizi geçirirken, Zeynep Onat'ın cesedi otopsi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı.

Bugün sabah saatlerinde evinden çıkarak ortalıktan kaybolan elli yaşındaki Zeynep Onat'dan acı haber geldi. İddialara göre talihsiz kadın bir süredir sorunlar yaşıyordu ve ilaç tedavisi görmeye başlamıştı. İkinci evliliğini yapmış olduğu 79 yaşındaki Mehmet Onat'ın yanından kalkarak evden çıkan kadının yokluğu eşinin sabah namazına kalkmasının ardından fark edildi. Hava aydınlandıktan sonra çocukları ve yakınları ile eşini aramaya çıkan Mehmet Onat, Bozhane mevkiindeki kayalıklara gidebileceği düşüncesiyle o bölgelerde arama yapmaya başladılar.

Sahil kenarında yaptıkları aramalar sonrasında Zeynep Onat'ın cesedi ile karşılaştılar. Sinir krizi geçiren aile fertlerini yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Polis ekiplerine ve itfaiyeye haber verildi. Olay yerine itfaiyenin ve polis ekiplerinin gelmesinin ardından, 50 yaşındaki Zeynep Onat'ın cansız bedeni denizden çıkarıldı. Kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Ereğli merkezdeki Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *