» 
 

Zuhal Topal canlı yayında Deniz'i programdan kovdu!

Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la'nın 19 Ocak bölümünde sunucu Zuhal Topal, damat adayı Deniz'i canlı yayında programdan kovdu. Programının adını karalayacak açıklamalarda bulunduğu iddia edilen Deniz, Zuhal Topal'la'dan kovuldu. Peki, Deniz neden kovuldu? Ayrıntılar haberde...

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la'nın 19 ocak bölümünde sunucu Zuhal Topal önemli bir açıklamada bulundu. Kendisine ve ekibine gelen istihbari bilgiler doğrultusunda programda bir senedir yer alan damat adayı Deniz hakkında açıklamalarda bulunan Zuhal Topal, hem kanalın hem yapımcının hem de kendisinin çok üzgün olduğunu dile getirerek, Deniz'in programın adını karalayacak şeyler yaptığını iddia etti.

Bu açıklama sırasında şaşkınlığı gözlerinden okunan Deniz, kendisinin programdan kovulduğunu duyunca şoke oldu. Zuhal Topal, programı hakkında ortaya atılan yalan iddialar doğrultusunda, yapılan sözleşmenin geçerliliğinin kalmadığını, kimseyi programda kalmak için zorlamadıklarını belirterek Deniz'in stüdyoyu terk etmesini istediğini dile getirdi. Söyleyecek birşeyi olmayan Deniz, sessiz sedasız Zuhal Topal'la programından ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *