» 
 

Zuhal Topal'la canlı yayında Hanife kriz geçirdi!

Fox TV'nin beğenilen evlendirme programı Zuhal Topal'la da gündemden düşmeyen gelin adayı Hanife, canlı yayın esnasında sinir krizi geçirdi.

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la programının favori gelin adayı Hanife, birkaç hafta önce kendisine gelen damat adayı Gökhan'a olumlu yanıt vermesinin ardından Hanife ile Gökhan birlikte bir yola çıkmaya karar verdiler. Ancak ilişkide patlak meydana geldi. Gökhan ile tartışan Hanife canlı yayında kriz geçirdi. Gündemden düşmeyen Hanife, geçmişte yaptığı hataları ile Gökhan'ın kendisini kabul ettiğini, kendisinin de istikrarlı bir şekilde Gökhan ile evlenme yolunda ilerlemek istediğini dile getirdi. Hanife, kendisinin doğru evlendirme programında olduğunu, artık evlenmek istediğini, arkasında çok sayıda destekçisi olduğunu söyledi.

Ancak bir süredir birlikte olan Hanife ile Gökhan arasında kısa süre sonra kriz çıktı. Mehmet ile ilişkisi olan Seda'nın da şikayetçi olduğu üzere, Gökhan'da Hanife'nin Mehmet ile zaman geçirmesini onaylamıyor. Seda her ne kadar Mehmet ile Hanife'nin arkadaşlık ilişkisinden rahatsızlık olmadığını belirtiyor olsa da Seda, Mehmet'in kendisi ile ilgilenmeyip Hanife ile ilgilenmesi ve onunla zaman geçirmesini istemediği anlaşılıyor. Hanife ile Mehmet'in Şile gezintisinin ardından hem Hanife'nin birlikte olduğu Gökhan, hem de Mehmet'in birlikte olduğu damat adayı Seda durumdan şikayetçi.

Gökhan, Hanife'nin sık sık başkaları ile zaman geçirmesinden dolayı şikayetçi oluyor. Öte yandan sosyal medyada da kendisine çok sayıda Hanife ile ilgili kötü mesajlar alan Gökhan'ın kafası karışmış durumda. Gökhan, Hanife'nin gezinti esnasında kendisine haber vermediğini, aramalarına cevap vermediğini söyledi. Mehmet ile Hanife arasında söz dalaşı çıktı. Tartışmanın boyutunun çıkması ile birlikte Hanife canlı yayında göz yaşlarını tutamadı. Ardından da sinir krizi geçirdi. Program sunucu dahil stüdyadaki herkes şok geçirdi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *