» 
 

Zuhal Topal'la da Bayhan ile Hanife'den sürpriz karar!

Fox TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la da uzun zamandır eş adayını arayan Hanife, kendisine aday olarak gelen Bayhan ile tanışma kararı aldı.

Katıldığı Popstar programı ile bir döneme damgasını vuran Bayhan, Fox TV ekranlarında hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Zuhal Topal'la programına katıldı. Şimdiye kadar pek çok televizyon programına katılan Bayhan ilk defa aşırı heyecanlandığını dile getirerek, Zuhal Topal'lanın gündemden düşmeyen gelin adayı Hanife'ye talip olarak geldiğini ifade etti. Bir aile ve yuva kurmanın zamanının geldiğini belirten Bayhan, izdivaç programı olarak Zuhal Topal'laya güvendiğini bu nedenle geldiğini söyledi. Kendisinin önceden evlilikten korktuğunu ancak şimdi yakından tanımak istediği aday ile kısmet olursa bir yuva kurmak istediğini ifade etti.

Bayhan'ın Zuhal Topal ile sohbetinin ardından yakından tanımak istediği ismin Hanife olduğunu açıklaması ile gelin adayı Hanife büyük bir şok yaşadı. Hanife şoku atlattıktan sonra Bayhan ile sohbet etti. Hanife, Bayhan'ın tanıma talebini düşündükten sonra programın diğer bir bölümünde ise Hanife, Bayhan'ı beğendiğini dile getirdi. Ardından Bayhan ise Hanife'ye özel bir şarkı seslendirdi. Hanife hayranlıkla Bayhan'ı dinledikten sonra kararını açıkladı. Hanife, Bayhan'ın tanıma talebine olumlu yanıt verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *