» 
 

Zuhal Topal'la da Begüm ve Okhan görüşmesinde Angelina krizi!

Star TV ekranlarında yayınlanan evlilik programı Zuhal Topal'la da Okhan ve Begüm arasında Angelina krizi yaşandı. Angelina, Okhan'ın kendisine karşı duygularının bitmediğini iddia etti. Okhan ise Angelina'yı bitirdiğini belirterek Begüm'ü ikna etmeye çalıştı.

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la programının 10 Aralık bölümünde yine bir kriz yaşandı. Kısa zaman önce hislerini gelin adayı Angelina'ya karşı itiraf eden Okhan, Begüm ile görüşmeye başladıktan sonra Angelina'yı geri plana attı. Gelin adayları arasında yaşanan kartopu savaşında eğlenceli dakikalar yaşayan Okhan, ilk olarak Angelina'nın kendisine kartopu attığını ve kartopu savaşının bu şekilde başladığını ifade etti.

Kendisine söz hakkı doğan Angelina ise gelerek, Okhan'ın kendisine halâ duygularının olduğunu öne sürdü. Begüm ise bu konunun büyütecek kadar önemli bir durum olmadığını söyledi. Begüm, bu platformda kimseyi kıskanmadığını hele ki Angelina gibi birisi kıskanamayacağını söyledi. Hanife ise tam olarak Türkçeyi konuşamadığı ve anlayamadığı arkadaşı Angelina'yı savunmak adına konuya dâhil oldu.

Hanife, özel olarak Angelina'nın Okhan ile ilgilenmediğinin altını çizerek, Begüm'ün kendisini ifade edemediğini söyledi. Angelina ile Okhan'ın kartopu savaşı stüdyoda kriz çıkarırken, Begüm'e iltifatlarda bulunan Okhan, Begüm ile yemeğe çıkacaklarını söyleyerek tartışmalara son noktayı koydu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *