» 
 

Zuhal Topal'la da gelin adayı Deniz canlı yayında bayıldı

Star TV ekranlarında keyifle izlenen evlenme programı Zuhal Topal'la da gelin adayı Deniz, yaşadığı bir takım sıkıntıları dile getirirken ağlama krizine girdi ve bir anda canlı yayında bayıldı. Gelin adayının bayılması ise herkesi şoke etti. Detaylar haberde...

Hafta içi her gün 16.15'te Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'lanın 46. Bölümünde gelin adayı Deniz'in canlı yayında bayılması gündeme bomba gibi düştü. Sunucu Zuhal Topal, Şendoğan Bey'e sürpriz bir şekilde çiçek verdi. Bir gelin adayının Şendoğan Bey'e çiçek gönderdiğini söylemesi üzerine herkes bu gelin adayını merak etti. Ardınan gelin adayı Deniz, Zuhal Topal'ın yanına çıkarak, Şendoğan Bey'in bikaç gün olmamasında kendisini çok yalnız hissettiğini, kimseye güveninin olmadığını ve ona çiçek hediye etmek istediğini söyledi. Şendoğan Bey'e çiçek veren Deniz, kişisel bir takım sorunlarının olduğunu dile getirdi. Deniz'in ağlayarak Şendoğan Bey'i yanına çağırması ile Şendoğan Bey, Deniz'in düşüncelerine saygı duyduğunu ama şahsına özel bir çiçek gönderen Deniz'in yanına gitmeyeceğini söyledi. Bunun üzerine gözyaşlarını tutamayan Deniz, bir anda canlı yayında stüdyoda bayıldı. Deniz'in bayılması ile canlı yayın kesilerek kısa bir süre banttan yayın yapıldı.

Ardından açıklama yapan Zuhal Topal, Deniz'in hassas bir dönemde olduğunu ve baygınlık geçirmesinden dolayı sağlık görevlilerinin Deniz ile ilgilendiğini dile getirdi. Sunucu Zuhal Topal, yayına devam ederken olayın şokunu üzerinden bir süre atamadığını hissettirdi. 

Ancak stüdyodakilerin Deniz'in hakkında kendi aralarında yorum yapması ile Zuhal Topal gelin ve damat adaylarına uyarıda bulunarak, hassas bir durumda olan Deniz'e saygı gösterilmesi gerektiğini dile getirdi. Ardından ise yayına devam ettti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *