» 
 

Zuhal Topal'la izdivaçta Dilek, İbrahim ve Gözde arasında gerginlik

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç programında İbrahim'e talip olarak gelen yeni gelin adayı Gözde'yi kıskanan Dilek, çaya çıkan İbrahim ile Gözde'ye katılmak isteyince gerginlik çıktı.

Hafta içi her gün 16.00'da Star TV ekranlarında sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la'nın son bölümünde İbrahim ile Dilek güne damgasını vurdu. İbrahim'e gelen talip Gözde oldukça alkış aldı ve İbrahim'in dikkatini çekmeye başardı. Birbirlerini kısa sürede olsa soruları ile tanımaya çalışan Gözde ile İbrahim'e ara ara Dilek locadan muhalefet olmaya çalıştı.

Paravanın açılması ile damat adayı İbrahim, karşısında güzeller güzeli Gözde'yi görünce adeta tutuldu. Bir süre kendisine gelemeyen İbrahim, Gözde'nin güzelliği karşısında şaşkın kaldı. O anlara şahit olan Dilek'in moral bozukluğu gözlerden kaçmadı. İbrahim talibi Gözde ile çaya çıkmaya kalkınca, Dilek onlarla çaya gideceğini söyledi.

İbrahim dil döktüğü Dilek'i gelmemekte ikna edemedi. Ancak konuya dahil olan Zuhal Topal, Dilek'i locaya gönderdi ve İbrahim ile Gözde'yi çaya çıkardı. Çok geçmeden efe kıyafeti ile stüdyoya gelen İbrahim, Gözde'nin tepkisine maruz kaldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *