» 
 

Zuhal Topal'la programında Ezgi-Samet çiftine anne engeli

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sevilen evlendirme programı Zuhal Topal'la da iki senedir birlikte olan Ezgi ve Samet çiftinin ilişkilerini ailesi onaylamadı.

Zuhal Topal'la programının dün yayınlanan bölümünde hüzün dolu anlar yaşandı. Dünki bölümde damat adaylarından Samet ile gelin adaylarından Ezgi'nin imkansız aşkı güne damgasını vurdu. Canlı yayına birlikte katılan Ezgi-Samet çifti, Ezgi'nin ailesinin onayının olmamasından dolayı çift zor günler geçiriyor. Ezgi, annesinin telefonlarını açmamasının üzerine Samet ile birlikte uzlaşma sağlanması için evine gidiyor. Ancak Ezgi'nin kız kardeşi kapıyı çifte açmıyor. Zor ikna olan kız kardeş, ablasına Samet ile geldiğinde duyunca sinirleniyor. Annesi rahatsızlanan Ezgi, ailesi ile Samet arasında kalmak istemiyor. Kalbinin sesini dinleyen Ezgi, kardeşinin sert sözleri karşısında üzülüyor. Kız kardeşi, Ezgi'nin Samet'i tercih etmesinden dolayı ailesinin perişan olduğunu söyledi.

Zuhal Topal'la da ekran başında Ezgi ile Samet'i gören Ezgi'nin annesi Dilek Hanım canlı yayına bağlandı. Ezgi ailesi ile sevdiği adam arasında kaldığını vurgulayarak herhangi bir tercih yapmadığını söyledi. Ezgi, iki seneden daha uzun bir süredir Samet ile birlikte olduğunu, mutlu olduklarını ancak ailesinin karşı olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Samet ise yüzlerine kapanan kapıların bir an önce açılması için elinden geleni yapacağını söyledi. En büyük problemin aileler olduğunu söyleyerek, birbirlerine yoğun duygular hissettiklerini ailenin de onay vermesini istediklerini söyledi.

Dilek Hanım ise Ezgi'den dolayı rahatsızlandığını ve bu ilişkiyi kesinlikle onaylamadığını söyledi ve Ezgi gözyaşlarına boğuldu. Zuhal Topal ise hem ailenin içinin huzurlu olması için hem de Samet-Ezgi'nin mutlu olması için her türlü çabayı sarf edeceklerini ve arayı bulmak için mücadele edeceklerini, aileler ile görüşme yapacaklarını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *