» 
 

Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la programının 20 Ocak bölümünde Ezgi ile Umut önemli açıklamalarda bulundu. Umut, Ezgi ile evlilik kararı aldıklarını söyledi.

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında saat 16.00'da yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la'nın 20 Ocak bölümünde damat adayı Umut ile gelin adayı Ezgi'den güzel haberler geldi. Stüdyoya birlikte gelen Ezgi ile Umut, uzun süredir devam eden birlikteliklerinde önemli bir karar aldıklarını belirterek önemli bir açıklama yaptılar.

Umut ile Ezgi, kendi isimlerinin başkaları ile hiçbir zaman anılmadığını belirterek, birlikte mutlu olduklarını ve evlenmek istediklerini söyledi. Ezgi'nin annesi ile ilgili bir takım problemler yaşadığının altını çizen Umut, kendisinin pes etmeyeceğini, maddi durumunun yeterli olduğunu ve işinde gücünde biri olarak Ezgi ile evlenmek istediğini ifade etti.

Sunucu Zuhal Topal, Ezgi ile Umut'un evlenmelerini istediğini söyledi. "Evlenmek isteyen nasıl da evleniyor?" diyerek gönderme yapan Zuhal Topal, çiftleri her zaman desteklerini belirterek Ezgi ile Umut'u stüdyodan el ele gönderdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *